top of page

Wycieczki na rowerach elektrycznych z DayRower. Poznaj naszą ofertę!

Zaktualizowano: 10 maj 2023

Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę na dwóch kółkach!

 

Nasza siedziba mieści się w samym sercu Beskidu Żywieckiego, dzięki czemu możemy zaproponować indywidualnie dopasowane trasy, które znamy od podszewki. Każdą proponowaną przez nas trasę przejechaliśmy niezliczoną ilość razy.Oferujemy wycieczki w dwóch wariantach:


  • Możesz zorganizować prywatny wyjazd dla Ciebie i paczki znajomych. Trasę dopasowujemy indywidualnie do poziomu uczestników. Możemy także na bieżąco w trakcie wyjazdu modyfikować fragmenty, w zależności od potrzeb i umiejętności. Zapraszamy grupy nawet do 20 osób! To świetny pomysł na spędzenie aktywnie weekendu z przyjaciółmi lub zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla zespołu pracowników


  • Jeśli chcesz uczestniczyć sam, dołącz do jednego z naszych wyjazdów, które regularnie ogłaszamy na naszej stronie internetowej oraz Facebooku (https://www.facebook.com/DayRower). Kameralna grupa 3-6 osób pozwala na indywidualne podejście naszego instruktora.Czym się różnią poziomy naszych wycieczek?  • Na poziomie podstawowym staramy się omijać techniczne trudności, uczestnicy czasem sprowadzają stromsze zjazdy. Poziom ten cechuje niższe tempo wycieczki, robimy dłuższe przerwy, więcej odpoczynków na trasie. Dla większości uczestników to pierwsze spotkanie z rowerem w górach.


  • Na poziomie średniozaawansowanym mamy więcej technicznej jazdy, sporo ostrzejszych podjazdów, zjazdy z luźnymi kamieniami, zjazdy o nachyleniu 17-25 stopni, naturalne leśne single po wąskich ścieżkach z dużą ilością utrudnień. Poziom ten cechuje także wysokie tempo wycieczki, krótkie przerwy. Zapraszamy osoby, które pierwsze doświadczenia z rowerem w górach mają już za sobą i czują się pewnie, by spróbować trudniejszych opcji.
Koszt wyjazdu to 300 złotych od osoby. W cenie zawarte jest wypożyczenie roweru elektrycznego oraz kasku z systemem MIPS, opieka instruktora, a także serwis na trasie.Można dołączyć do naszych wyjazdów również ze swoim rowerem elektrycznym.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page